Series
Ratings
81
YoungerRated ★ 4.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 3.5
Feast of the GodsRated ★ 3.0
All About My RomanceRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0- Smile, YouRated ★ 4.0
Wild RomanceRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
Buzzer BeatRated ★ 3.0
On AirRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 1.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 1.5
God's QuizRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
BrainRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0