Movies
Ratings
442
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
Happy HourRated ★ 3.5
TitaneRated ★ 4.5
AnnetteRated ★ 4.0
2046Rated ★ 3.0
The WitchRated ★ 4.5
RomaRated ★ 4.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
21 GramsRated ★ 4.0
ParisRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
VideodromeRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Perfect StrangersRated ★ 4.5
Once Upon a Time in MexicoRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
New York, I Love YouRated ★ 3.5
To Rome with LoveRated ★ 2.5