Movies
Ratings
78
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 1.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
A Dog's PurposeRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Science of SleepRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0