Series
Ratings
233
Breaking BadRated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Heated RivalryRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 4.0
The Great Escape 4Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.0
The Great Escape 2Rated ★ 3.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
RomeRated ★ 3.5
WongyeongRated ★ 2.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
Gen V Season 1Rated ★ 4.0