Movies
Ratings
15
Spirited AwayRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0