Movies
Ratings
90
TwilightRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0