Movies
Ratings
674
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 4.5
CollectorsRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 4.5
#AliveRated ★ 3.0
Bring Me HomeRated ★ 1.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Hitman: Agent JunRated ★ 0.5
1917Rated ★ 5.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Start-UpRated ★ 3.0