Movies
Ratings
632
SupermanRated ★ 4.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 2.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
John WickRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.5