Movies
Ratings
278
Miss GrannyRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 2.0
Wishing StairsRated ★ 1.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.5
DinosaurRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Another Public EnemyRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.5- Vampire Cop RickyRated ★ 2.5
HanbandoRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 2.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5