Series
Ratings
15- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0