Movies
Ratings
170
Top GunRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 5.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0