Movies
Ratings
399
The Great BattleRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Book of FishRated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Man of MenRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.5
NopeRated ★ 3.0