Movies
Ratings
814
Eastern PromisesRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 3.5
CarrieRated ★ 2.5- Jurassic Park and GolfRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The Nanny DiariesRated ★ 1.5
Hannibal RisingRated ★ 1.5
Fast FiveRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 1.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
This Is EnglandRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 2.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
The ProtectorRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0