Movies
Ratings
16
AssassinationRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Kong's FamilyRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0