Movies
Ratings
154
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
John WickRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.5
HolidayRated ★ 4.5- Highway StarRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0