Movies
Ratings
30
New WorldRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
DunkirkRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0