Series
Ratings
164
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- Kakegurui ××Rated ★ 4.5
KakeguruiRated ★ 4.5
Viral HitRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
SNL Korea Reboot Season 6Rated ★ 3.0
SNL Korea Reboot Season 5Rated ★ 3.0
A Returner's Magic Should Be SpecialRated ★ 4.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0