Titles you rated
MaggieRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 1.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
A Single ManRated ★ 4.0