Series
Ratings
45
Temperature of LoveRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0