Titles you rated
Beethoven VirusRated ★ 1.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.5
The Outstanding WomanRated ★ 2.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 1.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0