Movies
Ratings
38
Heaven's Lost Property the Movie: The Angeloid of ClockworkRated ★ 4.5
Beyond the Boundary: I'll Be Here - FutureRated ★ 5.0
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 5.0- Love, Chunibyo & Other Delusions! Rikka VersionRated ★ 5.0
Voices of a Distant StarRated ★ 5.0
Project Cheonan ShipRated ★ 5.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: The Lost TowerRated ★ 4.0
Ghost in the Shell Arise: Border 1 - Ghost PainRated ★ 4.5
Steins;Gate: The Movie − Load Region of Déjà VuRated ★ 5.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 5.0
The Science of SleepRated ★ 5.0
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
K-On! The MovieRated ★ 5.0
Mr. GoRated ★ 3.5
Tamako Love StoryRated ★ 5.0
Patema InvertedRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
The Sound of a FlowerRated ★ 2.5
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0