Titles you rated
- Men on a MissionRated ★ 3.5
- Single Dad in LoveRated ★ 5.0
- Duchiwa PpukkuRated ★ 5.0
- You Stole My HeartRated ★ 4.0
A Second ProposalRated ★ 4.5- Two WivesRated ★ 4.0
- My Lady Boss, My HeroRated ★ 5.0
The Great CatsbyRated ★ 4.0- Perfect LoveRated ★ 4.0
Wedding PeachRated ★ 4.0
My Shining GirlRated ★ 4.0
How to Meet a Perfect NeighborRated ★ 5.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
Princess LuluRated ★ 4.0
Give Me FoodRated ★ 5.0
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 4.0- Fox and Cotton CandyRated ★ 5.0
- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 4.0
Strike LoveRated ★ 4.0