Titles you rated
Fashion KingRated ★ 2.0
Bad GuysRated ★ 4.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0