Movies
Ratings
19
Forbidden DreamRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5- Grandmother’s CakeRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
CartRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5