Movies
Ratings
77
Wild ChildRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
JumperRated ★ 0.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 2.0
The SwindlersRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
You Call It PassionRated ★ 2.0
MasterRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
Freaky FridayRated ★ 3.0
InsaneRated ★ 0.5
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0