Titles you rated
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 2.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Tamra IslandRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0