Movies
Ratings
126
Princess MononokeRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
UlyssesRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 5.0
Salut d’AmourRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0