Series
Ratings
28
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
RomeRated ★ 4.5
RomeRated ★ 5.0