Series
Ratings
121
Battle of FatesRated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
RevenantRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5