Series
Ratings
425
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Flower Crew: Joseon Marriage AgencyRated ★ 1.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- 원피스 2기Rated ★ 4.5
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0