Movies
Ratings
258
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5
UpRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Good Morning PresidentRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5