Series
Ratings
230
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 3.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Young Sheldon Season 4Rated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Agatha All AlongRated ★ 3.0
Heartstopper Season 3Rated ★ 3.5
The AcolyteRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Everything NowRated ★ 3.5