Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 0.5
SkyfallRated ★ 1.0
A Werewolf BoyRated ★ 0.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0