Series
Ratings
23
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 2.5- Merry MaryRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0