Titles you rated
The ThroneRated ★ 4.5
Red LightsRated ★ 3.5
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 4.5
UltravioletRated ★ 2.5
Henry & JuneRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
The WaterboyRated ★ 3.0
Happy GilmoreRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 3.5
DreamRated ★ 4.0
Hotel DesireRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
The ClinicRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 3.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 2.5
Still AliceRated ★ 4.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.0