Titles you rated
BloodRated ★ 1.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 2.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 2.0
Bad GuysRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0