Series
Ratings
36
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 5.0
Alias GraceRated ★ 4.5
ArgonRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 2.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 3.0
- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
- Men on a MissionRated ★ 1.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0