Series
Ratings
33- Sharp3Rated ★ 5.0
Sharp2Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Sharp1Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0