Series
Ratings
158
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 3.5
WakakozakeRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 1.5
Demon SlayerRated ★ 1.5
Chainsaw ManRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 4.5