Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Rustic PeriodRated ★ 0.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
PastaRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 1.0
Emperor Wang GunRated ★ 0.5
Reply 1994Rated ★ 2.0
Childless ComfortRated ★ 1.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
In Time With YouRated ★ 3.5