Titles you rated
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 4.5
The WireRated ★ 4.5
The WireRated ★ 4.5
The WireRated ★ 5.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Generation KillRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.0
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 3.5
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 3.5