Titles you rated
Padam PadamRated ★ 5.0
Prince HoursRated ★ 0.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0- Run HanyRated ★ 4.0
- Invisible ManRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 3.0
He is BeautifulRated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 3.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 3.5
Spring WaltzRated ★ 3.0- KkangsooniRated ★ 3.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
City HallRated ★ 5.0
My Rosy LifeRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Country DiariesRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0