Movies
Ratings
104
New WorldRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Sex and the CityRated ★ 4.5
The Art of SeductionRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0