Movies
Ratings
342
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
To Kill a MockingbirdRated ★ 3.5
The DictatorRated ★ 4.0
Dr. CabbieRated ★ 3.5
Morning GloryRated ★ 3.0
Boogie NightsRated ★ 3.0
Magic MikeRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Open Your EyesRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
We're the MillersRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5