Movies
Ratings
339
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
A Single RiderRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.0
GeostormRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 2.5
WarcraftRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
High FidelityRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0