Series
Ratings
187
AliceRated ★ 4.0
Was It Love?Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
SirenRated ★ 5.0
The OrderRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
SirenRated ★ 5.0
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
FreudRated ★ 3.0
VagabondRated ★ 3.0
Arthdal ChroniclesRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
HyenaRated ★ 3.5