Titles you rated
KarmaRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
ManifestRated ★ 3.5
ManifestRated ★ 4.0
Manifest Season 2Rated ★ 4.0
ManifestRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0