Titles you rated
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 2.0
Taxi Driver 2Rated ★ 1.0
Taxi DriverRated ★ 2.0
Work Later, Drink NowRated ★ 2.0- GokusenRated ★ 2.0
Crash Course in RomanceRated ★ 2.0
Law SchoolRated ★ 2.0
원피스 1기Rated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 2.0
SignalRated ★ 2.0
Full House Take 2Rated ★ 2.0
Slam DunkRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
Prison Break Season 1Rated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 2.0