Titles you rated
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
Why Her?Rated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
- Marrying A MillionaireRated ★ 3.0
Love MeRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 3.5
The Summer I Turned Pretty Season 3Rated ★ 3.0
Hidden LoveRated ★ 2.5
The Best ThingRated ★ 3.0
Would You Marry Me?Rated ★ 3.0
Older SisterRated ★ 3.5
Lighter and PrincessRated ★ 2.5- 하트페어링Rated ★ 2.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
A Hundred MemoriesRated ★ 3.0