Titles you rated
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The WaveRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5